Herman Miller Aeron Grafito Spalvos Biuro Kėdė B Dydžio Su Nugaros Atrama Ir Porankiais, Vokietija

 800.00 Kaina be PVM

Herman Miller Aeron Grafito Spalvos Biuro Kėdė B Dydžio Su Nugaros Atrama Ir Porankiais, Vokietija

Liko 23

Įsiminti prekę
Įsiminti prekę

Aprašymas

Visa Baldų Kolekcija
Aukštis:108 cm
Plotis:68 cm
Ilgis:43 cm
Sėdynės aukštis :38-51 cm
Porankiai:Reguliuojami
Spalva:Grafitas
Medžiaga:„Pellicle“ membrana
Pristatymo Terminas:10 d.d.
Kilmės Šalis:Vokietija
Pastaba:Naudota, su nugaros atrama bei priekiniu ir galiniu pakreipimu. 
Kita/Gamintojo Informacija:Herman Miller Aeron grafito spalvos biuro kėdė B dydžio. Aeron kėdė: viena sėkmingiausių biuro kėdžių istorijoje, nepaisant to, kad ji orientuota į ergonomiką, yra nesenstančio dizaino klasika. Dizaineriai Don Chadwick ir Bill Stumpf sukūrė ir ergonomišką, ir meniškai aukštos kokybės biuro kėdę. Jų pagrindinė idėja buvo dizaino biuro kėdė, kuri palengvina biuro darbuotojų, kurie didžiąją dienos dalį praleidžia sėdėdami gyvenimą. Todėl jie išrado „Pellicle“ membraną sėdynei ir atlošui, taip pat „Kinemat“ patentą, kuris yra novatoriškas pakreipimo mechanizmas.

Herman Miller Natūralių procesų įkvėpta patentinė „Pellicle“ membrana yra pagrindinis Hermano Millerio „Aeron“ kėdės elementas. Iš esmės membrana modeliuojama pagal difuzinius žmogaus odos procesus. Dizainerio tikslas buvo sukurti ergonomiškai idealias sąlygas sėdėti, viena vertus, ir, kita vertus, skaidrų dizainą. Kadangi „Pellicle“ membrana yra kvėpuojanti, kaip ir priešingai nei įprastos minkštos sėdynės, neprakaituoja oda, taip pat suteikiama optimali sėdėjimo padėtis.

Turite Klausimų??? Nedvejokite Susisiekite Su Mumis!!!

 

Švediški.lt tai didžiausia mūsų fizinė biuro baldų parduotuvė atidaryta Lietuvoje. Sandėlys-parduotuvė yra įsikūrę Šarūno g. 20, Šiauliuose. Čia rasite visko ko reikia profesonaliam, ergonomiškam ir kartu prabangiam biurui: kėdes, fotelius bei sofas, stacionarius bei kilnojamo aukščio stalus, spintas, spinteles, seifus ir daug kitų reikalingų baldų Jūsų biurui.

Kodėl mes pardavinėjame tik skandinaviškus baldus?

Skandinavijos biuro baldų gamintojai turi didelę patirtį biuro baldų gamyboje. Visas jų dėmesys sutelktas į ergonomišką produktą.

Ką tai reiškia?

Visi mūsų biuro baldų gamintojai visą dėmesį skiria darbuotojo darbo našumui gerinti bei sveikatai.

Kas dirba ilgas darbo valandas po labai trumpo laiko pradeda skųstis nugaros skausmais ar kitais fiziniais sutrikimais. Tad gamintojas siekia, kad jo sukurti baldai leistu darbuotojui dirbti patogiai ir našiai.

Visi Produktai

 

Švediški.lt – PIRKITE BE RIZIKOS
    • Jūsų elektroninius apmokėjimas už prekes per e-bankininkystę atlieka mūsų elektroninių mokėjimų partneris PaySera
    • Jūsų Biuro Baldus pristatome per kurjerius – taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų biurą ar namus
    • Visuomet skambiname Jums dieną prieš pristatymą ir suderiname pristatymo laiką
    • Mes turime savo didžiausią 3000 m2 biuro baldų sandėlį Lietuvoje, kuris įsikūręs Šarūno g. 20, Šiauliuose, LT-76161
    • Dirbame nuo 2017 ir esame aptarnavę šimtus laimingų verslo klientų
Jei turite klausimų dėl šio produkto, skambinkite mums vaizdo skambučiu WhatsApp arba Viber programėlėmis. Mes galėsime Jums pademonstruoti šio produkto funkcionalumą ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
+370 645 37244
 

whats app svediski.ltviber svediski.lt

Mūsų salone ir elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti kitų gamintojų produkciją, kurią galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį. Išsirinkite Jūsų biurui reikalingus kokybiškus biuro baldus iš šių garsių biuro baldų gamintojų: Kinnarps, Lammhults, RH, HAG, nobo, Linak, Sitland, SAVO, LANAB | Officeline, ISKU, drabert, Horreds, Martin Stoll, Senab, Skandiform, Martela, edsbyn, Materia, Mitab, Quartet, EFG, SA Mobler

 

svediski.lt biuro baldai salonas parduotuve facebooksvediski pinterest biuro baldai parduotuveyoutube svediski biuro baldaisvediski.lt biuro baldu parduotuve lietuvoje siauliuose

Jums taip pat gali patikti…