AKCIJA

Komplektas Ahrend 500 Elektra Reguliuojamas Stalas Su Ąžuolo Stalviršiu Ir Metalinė Spintelė, Švedija

 280.00 300.00 Kaina be PVM

Komplektas Ahrend 500 Elektra Reguliuojamas Stalas Su Ąžuolo Stalviršiu Ir Metalinė Spintelė, Švedija

Įsiminti prekę
Įsiminti prekę
Produkto kodas: KO01 Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

Šio gamintojo kiti baldai čia: Visa Baldų Kolekcija
Stalo aukštis: 63-128 cm
Stalo stalviršis: 180×80 cm
Spintelės aukštis ir plotis:  120 cm
Spintelės gylis: 45 cm
Stalo keliamoji galia: 120 kg
Spalva: Ąžuolo| Balta
Medžiaga: MDF| metalas
Pristatymo Terminas: 3-7 d.d
Kilmės Šalis: Švedija
Pastaba: Naudotas
Kita/Gamintojo Informacija: Komplektą sudaro: AHREND 500 elektra reguliuojamas stalas su ąžuolo 180x80cm stalviršiu Ir AHREND metaline spintelė su ąžuoliniu viršumi.

Ahrend 500 elektra reguliuojamas stalas su ąžuolo 180x80cm stalviršiu.  Ahrend tvirtas elektra keičiamo aukščio stalas reguliuojamas su prie stalviršio primontuotu valdikliu, tyliai veikiantis mechanizmas. Reguliuodamiesi Ahrend stalo aukštį galite pasirinkti dirbti stovint (maksimalus aukštis yra 114 cm ) bei sėdint (minimalus aukštis 69 cm ).  Ahrend 500 stalas turi valdiklį su 4 įsimintinomis padėtimis tad nustačius norimus 4 stalo lygius greitai pakeisite stalo aukštį, Mechanizmas turi apsaugą nuo susidūrimo su kliūtimi ir leidžiantis ir kylant.. Stalo stalviršis pagamintas iš ąžuolo MDF  180x80cm gale yra išima 5cm laidų pravedimui.

AHREND balta metalinė spintelė su ąžuolo viršumi. Spintelės durys turi stumdomą durų mechanizmą. AHREND spintelė yra perskirta per pusę, kiekviena pusė turi po 2 reguliuojamo aukščio lentynas. Spintelės nugara turi rėmą su mėlynu audiniu kuris magnetų pagalba prilipdomas prie galines sienos ant kurios galite su smeigtukais prikabinti dokumentus. Visos AHREND spintelės turi spyneles bet ne visos yra su raktais, tad galite pasirinkti spintelę įsigyti su raktais ar be jų.

Turite Klausimų??? Nedvejokite Susisiekite Su Mumis!!!

 

ahrend

APIE AHREND

Daugiau nei 100 metų Royal Ahrend kuria, gamina ir parduoda olandiško dizaino baldus. ”Esame veiksmingos, humanizuojančios ir skatinančios darbo aplinkos, leidžiančios žmonėms tobulėti tiek individualiai, tiek kartu su kitais, novatoriais. Būdami pirmaujantys Europos darbo vietų ekspertai, padedame organizacijoms efektyviau naudoti erdves. Su visapusiškais produktais ir paslaugomis bei tiesiogine sąveika su klientais siūlome integruotus sprendimus ir įnešame svarbų indėlį į tvarią visuomenę.”

 

 

 

Švediški.lt – PIRKITE BE RIZIKOS
    • Jūsų elektroninius apmokėjimas už prekes per e-bankininkystę atlieka mūsų elektroninių mokėjimų partneris PaySera
    • Jūsų Biuro Baldus pristatome tik per kurjerius – taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų biurą ar namus
    • Visuomet skambiname Jums dieną prieš pristatymą ir suderiname pristatymo laiką
    • Mes turime savo didžiausią biuro baldų sandėlį Lietuvoje, kuris įsikūręs Šarūno g. 20, Šiauliai 76161
    • Dirbame nuo 2017 ir esame aptarnavę šimtus laimingų verslo klientų
Jei turite klausimų dėl šio produkto, skambinkite mums vaizdo skambučiu WhatsApp arba Viber programėlėmis. Mes galėsime Jums pademonstruoti šio produkto funkcionalumą ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
+370 645 37244
 

whats app svediski.ltviber svediski.lt

 

Mūsų salone ir elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti kitų gamintojų produkciją, kurią galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį. Išsirinkite Jūsų biurui reikalingus kokybiškus biuro baldus iš šių garsių biuro baldų gamintojų: Kinnarps, Lammhults, RH, HAG, nobo, Linak, Sitland, SAVO, LANAB | Officeline, ISKU, drabert, Horreds, Martin Stoll, Senab, Skandiform, Martela, edsbyn, Materia, Mitab, Quartet, EFG, SA Mobler

 

svediski.lt biuro baldai salonas parduotuve facebook svediski pinterest biuro baldai parduotuve youtube svediski biuro baldai svediski.lt biuro baldu parduotuve lietuvoje siauliuose
Generated by snarskismedia.com

Papildoma informacija

Pasirinkimas

AHREND stalas+Spintelė su raktais, AHrend stalas+spintelė be raktų

Jums taip pat gali patikti…