B8 System 3000 Reguliuojamo Aukščio Stalas Su Balta Stalviršiu 150x80cm Ir Stalčių Dėžute, Švedija

 395.00 Kaina be PVM

B8 System 3000 Reguliuojamo Aukščio Stalas Su Balta Stalviršiu 150x80cm Ir Stalčių Dėžute, Švedija

Liko 10

Įsiminti prekę
Įsiminti prekę

Aprašymas

Visa Baldų Kolekcija
Aukštis:69-121 cm
Plotis:80 cm
Ilgis:150 cm
Baldas Surinktas:Taip
Stalčiai:2
Spalva:Pilka|balta|bukas
Medžiaga:Metalas|medžio drožlių plokštė
Pristatymo Terminas:3-7 d.d.
Kilmės Šalis:Švedija
Pastaba:Naudotas
Kita/Gamintojo Informacija:B8 System 3000 reguliuojamo aukščio stalas su balta stalviršiu 150x80cm ir stalčių dėžute. Stalo sistema, esanti B8 System 3000 serijoje, nustato savo formą ir dizaino standartus bei atveria kelią unikaliam erdvės panaudojimui ir individualiam dizainui. Naudodamiesi unikalia paspaudimų sistema, galėsite lengvai reguliuoti stalo aukštį nuo minimalaus 69 cm iki maksimalaus 121 cm, šis B8 System 3000 savo maksimalų aukštį pasiekia per 20 sekundžių. Stalviršio dydis 150×80, pagamintas iš medžio drožlių plokštės baltos spalvos yra išima laidams, po stalviršiu yra su montuotas laidų lovys. Stalo Apačioje yra primontuota rakinama stalčių dėžutė, jos korpusas yra pilkas o stalčiai buko. B8 System biuro stalai dėl savo unikalių formų yra tinkami baziniame biure arba gali būti sujungti. Gražu ir funkcionalu. Maksimali apkrova 125 kg.

Turite Klausimų??? Nedvejokite Susisiekite Su Mumis!!!

 

Švediški.lt tai didžiausia mūsų fizinė biuro baldų parduotuvė atidaryta Lietuvoje. Sandėlys-parduotuvė yra įsikūrę Šarūno g. 20, Šiauliuose. Čia rasite visko ko reikia profesonaliam, ergonomiškam ir kartu prabangiam biurui: kėdes, fotelius bei sofas, stacionarius bei kilnojamo aukščio stalus, spintas, spinteles, seifus ir daug kitų reikalingų baldų Jūsų biurui.

Kodėl mes pardavinėjame tik skandinaviškus baldus?

Skandinavijos biuro baldų gamintojai turi didelę patirtį biuro baldų gamyboje. Visas jų dėmesys sutelktas į ergonomišką produktą.

Ką tai reiškia?

Visi mūsų biuro baldų gamintojai visą dėmesį skiria darbuotojo darbo našumui gerinti bei sveikatai.

Kas dirba ilgas darbo valandas po labai trumpo laiko pradeda skųstis nugaros skausmais ar kitais fiziniais sutrikimais. Tad gamintojas siekia, kad jo sukurti baldai leistu darbuotojui dirbti patogiai ir našiai.

Visi Produktai

 

Švediški.lt – PIRKITE BE RIZIKOS
    • Jūsų elektroninius apmokėjimas už prekes per e-bankininkystę atlieka mūsų elektroninių mokėjimų partneris PaySera
    • Jūsų Biuro Baldus pristatome tik savo transportu – taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų biurą ar namus
    • Visuomet skambiname Jums dieną prieš pristatymą ir suderiname pristatymo laiką
    • Mes turime savo didžiausią 3000 m2 biuro baldų sandėlį Lietuvoje, kuris įsikūręs Šarūno g. 20, Šiauliuose, LT-76161
    • Dirbame nuo 2017 ir esame aptarnavę šimtus laimingų verslo klientų
Jei turite klausimų dėl šio produkto, skambinkite mums vaizdo skambučiu WhatsApp arba Viber programėlėmis. Mes galėsime Jums pademonstruoti šio produkto funkcionalumą ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
+370 613 24636
 

whats app svediski.ltviber svediski.lt

Mūsų salone ir elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti kitų gamintojų produkciją, kurią galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį. Išsirinkite Jūsų biurui reikalingus kokybiškus biuro baldus iš šių garsių biuro baldų gamintojų: Kinnarps, Lammhults, RH, HAG, nobo, Linak, Sitland, SAVO, LANAB | Officeline, ISKU, drabert, Horreds, Martin Stoll, Senab, Skandiform, Martela, edsbyn, Materia, Mitab, Quartet, EFG, SA Mobler

 

svediski.lt biuro baldai salonas parduotuve facebooksvediski pinterest biuro baldai parduotuveyoutube svediski biuro baldaisvediski.lt biuro baldu parduotuve lietuvoje siauliuose

Jums taip pat gali patikti…