AKCIJA

TiMOTION Elektra Reguliuojamas Stalas Su Baltu LMDP Stalviršiu 150x80cm, Švedija

 350.00  330.00

TiMOTION Elektra Reguliuojamas Stalas Su Baltu LMDP Stalviršiu 150x80cm, Švedija

4 in stock

Description

Visa Baldų Kolekcija
Aukštis:70-119,5 cm
Plotis:80 cm
Ilgis:150 cm
Baldas Surinktas:Taip
Lentynos:
Spalva:Pilka|balta
Medžiaga:Metalas|LMDP plokštė
Pristatymo Terminas:3-7 d.d.
Kilmės Šalis:Švedija
Pastaba:Naudotas
Kita/Gamintojo Informacija:TiMOTION elektra reguliuojamas stalas su baltu LMDP stalviršiu 150x80cm. TiMOTION reguliuojamo aukščio stalas, turi ypač tyliai veikiantį mechanizmą. TiMOTION stalas valdomas su vienu varikliu prie jo galite dirbti sėdint minimalus jo aukštis 70 cm ar dirbti stovint maksimalus jo aukštis 119,5 cm. TiMOTION stalo rėmą galima reguliuoti jis didinasi iki maksimaliu 170 cm tad galima montuoti stalviršį iki 180 cm, o minimalus galimas stalviršio ilgis 120 cm.. Šio TiMOTION stalo stalviršis yra pagamintas iš baltos LMDP plokštės, dydis 150 x 80 cm. TiMOTION stalviršio gale yra išima laidams, kabeliams. Timotion stalo keliamoji galia 80 kg.. Šis Timotion stalas tiks žmogui iki 1,93 m ūgio.

Turite Klausimų??? Nedvejokite Susisiekite Su Mumis!!!

 

Švediški.lt tai didžiausia mūsų fizinė biuro baldų parduotuvė atidaryta Lietuvoje. Sandėlys-parduotuvė yra įsikūrę Šarūno g. 20, Šiauliuose. Čia rasite visko ko reikia profesonaliam, ergonomiškam ir kartu prabangiam biurui: kėdes, fotelius bei sofas, stacionarius bei kilnojamo aukščio stalus, spintas, spinteles, seifus ir daug kitų reikalingų baldų Jūsų biurui.

Kodėl mes pardavinėjame tik skandinaviškus baldus?

Skandinavijos biuro baldų gamintojai turi didelę patirtį biuro baldų gamyboje. Visas jų dėmesys sutelktas į ergonomišką produktą.

Ką tai reiškia?

Visi mūsų biuro baldų gamintojai visą dėmesį skiria darbuotojo darbo našumui gerinti bei sveikatai.

Kas dirba ilgas darbo valandas po labai trumpo laiko pradeda skųstis nugaros skausmais ar kitais fiziniais sutrikimais. Tad gamintojas siekia, kad jo sukurti baldai leistu darbuotojui dirbti patogiai ir našiai.

Visi Produktai

 

Švediški.lt – PIRKITE BE RIZIKOS
    • Jūsų elektroninius apmokėjimas už prekes per e-bankininkystę atlieka mūsų elektroninių mokėjimų partneris PaySera
    • Jūsų Biuro Baldus pristatome tik savo transportu – taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų biurą ar namus
    • Visuomet skambiname Jums dieną prieš pristatymą ir suderiname pristatymo laiką
    • Mes turime savo didžiausią 3000 m2 biuro baldų sandėlį Lietuvoje, kuris įsikūręs Šarūno g. 20, Šiauliuose, LT-76161
    • Dirbame nuo 2017 ir esame aptarnavę šimtus laimingų verslo klientų
Jei turite klausimų dėl šio produkto, skambinkite mums vaizdo skambučiu WhatsApp arba Viber programėlėmis. Mes galėsime Jums pademonstruoti šio produkto funkcionalumą ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
+370 613 24636
 

whats app svediski.ltviber svediski.lt

Mūsų salone ir elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti kitų gamintojų produkciją, kurią galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį. Išsirinkite Jūsų biurui reikalingus kokybiškus biuro baldus iš šių garsių biuro baldų gamintojų: Kinnarps, Lammhults, RH, HAG, nobo, Linak, Sitland, SAVO, LANAB | Officeline, ISKU, drabert, Horreds, Martin Stoll, Senab, Skandiform, Martela, edsbyn, Materia, Mitab, Quartet, EFG, SA Mobler

 

svediski.lt biuro baldai salonas parduotuve facebooksvediski pinterest biuro baldai parduotuveyoutube svediski biuro baldaisvediski.lt biuro baldu parduotuve lietuvoje siauliuose