AKCIJA

AHREND 500 Elektra Reguliuojamas Stalas Su Ąžuolo Stalviršiu Ir Akustine Panele, Švedija

 230.00 Kaina be PVM

AHREND 500 Elektra Reguliuojamas Stalas Su Ąžuolo Stalviršiu Ir Akustine Panele, Švedija

Neturime

Įsiminti prekę
Įsiminti prekę
Produkto kodas: S929 Kategorijos: , , Žyma:

Aprašymas

Šio gamintojo kiti baldai čia: Visa Baldų Kolekcija
Aukštis: 63-128 cm
Stalviršio plotis: 80 cm
Stalviršio ilgis: 180 cm
Baldas Surinktas: Taip
Keliamoji galia: 80 kg
Spalva: Ąžuolas| pilka| mėlyna
Medžiaga: MDP| metalas
Pristatymo Terminas: 3-7 d.d
Kilmės Šalis: Švedija
Pastaba: Naudotas, stalviršis gali turėti pabraižymų. Dalime siųsti išardytą arba surinktą (parašykite pastaboje kokio pageidaujate)
Kita/Gamintojo Informacija: Ahrend 500 elektra reguliuojamas stalas su ąžuolo 180x80cm stalviršiu ir mėlyna akustine panele.  Ahrend tvirtas elektra keičiamo aukščio stalas reguliuojamas su prie stalviršio primontuoto valdiklio pagalba. Mechanizmas veikia labai tyliai. Stalas turi 2 Ketterer vokiečių gamintojo variklius. Reguliuodamiesi Ahrend stalo aukštį galite pasirinkti dirbti stovint (maksimalus aukštis yra 128 cm), bei sėdint (minimalus aukštis 63 cm).  Ahrend 500 stalas turi valdiklį su 4 įsimintinomis padėtimis tad nustačius norimus 4 stalo lygius greitai pakeisite stalo aukštį. Mechanizmas turi apsaugą nuo susidūrimo su kliūtimi ir leidžiantis ir kylant. Stalo stalviršis pagamintas iš ąžuolo MDF  180x80cm gale yra išima 5cm laidų pravedimui. Prie stalviršio yra primontuota Ahrend mėlyna akustinė panelė 160cm ilgio. Akustinė sienelė sukuria privatumą atviro plano darbo aplinkoje. Taip pat suteikia daugiau nuošalumo, o tai padeda susikaupti. Ahrend akustinė sienelė žymiai padidina komfortą ir slopina aplinkinius garsus darbo vietoje. 

Turite Klausimų??? Nedvejokite Susisiekite Su Mumis!!!

ahrend

APIE AHREND

Daugiau nei 100 metų Royal Ahrend kuria, gamina ir parduoda olandiško dizaino baldus. ”Esame veiksmingos, humanizuojančios ir skatinančios darbo aplinkos, leidžiančios žmonėms tobulėti tiek individualiai, tiek kartu su kitais, novatoriais. Būdami pirmaujantys Europos darbo vietų ekspertai, padedame organizacijoms efektyviau naudoti erdves. Su visapusiškais produktais ir paslaugomis bei tiesiogine sąveika su klientais siūlome integruotus sprendimus ir įnešame svarbų indėlį į tvarią visuomenę.”

 

 

 

Švediški.lt – PIRKITE BE RIZIKOS
    • Jūsų elektroninius apmokėjimas už prekes per e-bankininkystę atlieka mūsų elektroninių mokėjimų partneris PaySera
    • Jūsų Biuro Baldus pristatome tik per kurjerius – taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų biurą ar namus
    • Visuomet skambiname Jums dieną prieš pristatymą ir suderiname pristatymo laiką
    • Mes turime savo didžiausią biuro baldų sandėlį Lietuvoje, kuris įsikūręs Šarūno g. 20, Šiauliai 76161
    • Dirbame nuo 2017 ir esame aptarnavę šimtus laimingų verslo klientų
Jei turite klausimų dėl šio produkto, skambinkite mums vaizdo skambučiu WhatsApp arba Viber programėlėmis. Mes galėsime Jums pademonstruoti šio produkto funkcionalumą ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
+370 645 37244
 

whats app svediski.ltviber svediski.lt

 

Mūsų salone ir elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti kitų gamintojų produkciją, kurią galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį. Išsirinkite Jūsų biurui reikalingus kokybiškus biuro baldus iš šių garsių biuro baldų gamintojų: Kinnarps, Lammhults, RH, HAG, nobo, Linak, Sitland, SAVO, LANAB | Officeline, ISKU, drabert, Horreds, Martin Stoll, Senab, Skandiform, Martela, edsbyn, Materia, Mitab, Quartet, EFG, SA Mobler

 

svediski.lt biuro baldai salonas parduotuve facebook svediski pinterest biuro baldai parduotuve youtube svediski biuro baldai svediski.lt biuro baldu parduotuve lietuvoje siauliuose
Generated by snarskismedia.com

Jums taip pat gali patikti…