AKCIJA

AHREND 500 Elektra Reguliuojamas Stalo Mechanizmas, Švedija

 200.00 Kaina be PVM

AHREND 500 Elektra Reguliuojamas Stalo Mechanizmas, Švedija

Neturime

Įsiminti prekę
Įsiminti prekę

Aprašymas

Šio gamintojo kiti baldai čia: Visa Baldų Kolekcija
Aukštis: 63-128 cm
Stalviršio plotis: Pasirenkamas nuo 80 cm
Stalviršio ilgis: Pasirenkamas nuo 180 cm
Baldas Surinktas: Taip
Keliamoji galia: 80 kg
Spalva: Sidabrinė
Medžiaga: Metalas
Pristatymo Terminas: 3-7 d.d
Kilmės Šalis: Švedija
Pastaba: Naudotas
Kita/Gamintojo Informacija: Ahrend 500 elektra reguliuojamas stalo mechanizmas.  Ahrend tvirtas elektra keičiamo aukščio stalo mechanizmas reguliuojamas su prie stalviršio primontuotu valdikliu, tyliai veikiantis. Stalas turi 2 Ketterer vokiečių gamintojo variklius. Reguliuodamiesi Ahrend stalo mechanizmo aukštį galite pasirinkti dirbti stovint (maksimalus aukštis yra 128 cm ) bei sėdint (minimalus aukštis 63 cm ).  Ahrend 500 stalas turi valdiklį su 4 įsimintinomis padėtimis tad nustačius norimus 4 stalo lygius greitai pakeisite stalo aukštį. Mechanizmas turi apsaugą nuo susidūrimo su kliūtimi ir leidžiantis ir kylant.

 

Turite Klausimų??? Nedvejokite Susisiekite Su Mumis!!!

ahrend

APIE AHREND

Daugiau nei 100 metų Royal Ahrend kuria, gamina ir parduoda olandiško dizaino baldus. ”Esame veiksmingos, humanizuojančios ir skatinančios darbo aplinkos, leidžiančios žmonėms tobulėti tiek individualiai, tiek kartu su kitais, novatoriais. Būdami pirmaujantys Europos darbo vietų ekspertai, padedame organizacijoms efektyviau naudoti erdves. Su visapusiškais produktais ir paslaugomis bei tiesiogine sąveika su klientais siūlome integruotus sprendimus ir įnešame svarbų indėlį į tvarią visuomenę.”

 

 

 

Švediški.lt – PIRKITE BE RIZIKOS
    • Jūsų elektroninius apmokėjimas už prekes per e-bankininkystę atlieka mūsų elektroninių mokėjimų partneris PaySera
    • Jūsų Biuro Baldus pristatome tik per kurjerius – taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų biurą ar namus
    • Visuomet skambiname Jums dieną prieš pristatymą ir suderiname pristatymo laiką
    • Mes turime savo didžiausią biuro baldų sandėlį Lietuvoje, kuris įsikūręs Šarūno g. 20, Šiauliai 76161
    • Dirbame nuo 2017 ir esame aptarnavę šimtus laimingų verslo klientų
Jei turite klausimų dėl šio produkto, skambinkite mums vaizdo skambučiu WhatsApp arba Viber programėlėmis. Mes galėsime Jums pademonstruoti šio produkto funkcionalumą ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
+370 645 37244
 

whats app svediski.ltviber svediski.lt

 

Mūsų salone ir elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti kitų gamintojų produkciją, kurią galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį. Išsirinkite Jūsų biurui reikalingus kokybiškus biuro baldus iš šių garsių biuro baldų gamintojų: Kinnarps, Lammhults, RH, HAG, nobo, Linak, Sitland, SAVO, LANAB | Officeline, ISKU, drabert, Horreds, Martin Stoll, Senab, Skandiform, Martela, edsbyn, Materia, Mitab, Quartet, EFG, SA Mobler

 

svediski.lt biuro baldai salonas parduotuve facebook svediski pinterest biuro baldai parduotuve youtube svediski biuro baldai svediski.lt biuro baldu parduotuve lietuvoje siauliuose
Generated by snarskismedia.com

Jums taip pat gali patikti…