Elektra Reguliuojamo Aukščio Mechanizmas Su Dešininiu Buko 226cm Ilgio Stalviršiu, Švedija

 300.00 Kaina be PVM

Elektra Reguliuojamo Aukščio Mechanizmas Su Dešininiu Buko 226cm Ilgio Stalviršiu, Švedija

Neturime

Įsiminti prekę
Įsiminti prekę
Produkto kodas: S120 Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

 

Visa Baldų Kolekcija
Aukštis: 71-121 cm
Plotis: Dešinėje 128 cm, kairėje 82 cm
Ilgis: 226 cm
Baldas Surinktas: Taip
Varikliai: 1
Spalva: Pilka|bukas 
Medžiaga: Aliuminis|MDP
Pristatymo Terminas: 3-7 d.d.
Kilmės Šalis: Švedija
Pastaba: Naudotas
Kita/Gamintojo Informacija: Elektra reguliuojamo aukščio mechanizmas su dešininiu 226cm ilgio buko stalviršiu. Elektra keičiamo aukščio stalas turi 1 variklį kuris valdomas su valdikliu, tyliai veikiantis mechanizmas. Reguliuodamiesi stalo aukštį galite pasirinkti dirbti stovint (maksimalus aukštis yra 121 cm ), bei sėdint (minimalus aukštis 71 cm ). Ant stalo mechanizmo yra sumontuotas dešininis stalviršis, kuris pagamintas iš drožlių plokštės dengtos buko lukštu. Stalviršio gylis kairėje pusėje yra 82 cm, o dešinėje 128 cm, o ilgis yra 226cm. Ant šio stalo mechanizmo galimas minimaliausias stalviršio ilgis 200 cm..

Turite Klausimų??? Nedvejokite Susisiekite Su Mumis!!!

 

Švediški.lt tai didžiausia mūsų fizinė biuro baldų parduotuvė atidaryta Lietuvoje. Sandėlys-parduotuvė yra įsikūrę Šarūno g. 20, Šiauliuose. Čia rasite visko ko reikia profesonaliam, ergonomiškam ir kartu prabangiam biurui: kėdes, fotelius bei sofas, stacionarius bei kilnojamo aukščio stalus, spintas, spinteles, seifus ir daug kitų reikalingų baldų Jūsų biurui.

Kodėl mes pardavinėjame tik skandinaviškus baldus?

Skandinavijos biuro baldų gamintojai turi didelę patirtį biuro baldų gamyboje. Visas jų dėmesys sutelktas į ergonomišką produktą.

Ką tai reiškia?

Visi mūsų biuro baldų gamintojai visą dėmesį skiria darbuotojo darbo našumui gerinti bei sveikatai.

Kas dirba ilgas darbo valandas po labai trumpo laiko pradeda skųstis nugaros skausmais ar kitais fiziniais sutrikimais. Tad gamintojas siekia, kad jo sukurti baldai leistu darbuotojui dirbti patogiai ir našiai.

Visi Produktai

 

Švediški.lt – PIRKITE BE RIZIKOS
    • Jūsų elektroninius apmokėjimas už prekes per e-bankininkystę atlieka mūsų elektroninių mokėjimų partneris PaySera
    • Jūsų Biuro Baldus pristatome per kurjerius – taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų biurą ar namus
    • Visuomet skambiname Jums dieną prieš pristatymą ir suderiname pristatymo laiką
    • Mes turime savo didžiausią 3000 m2 biuro baldų sandėlį Lietuvoje, kuris įsikūręs Šarūno g. 20, Šiauliuose, LT-76161
    • Dirbame nuo 2017 ir esame aptarnavę šimtus laimingų verslo klientų
Jei turite klausimų dėl šio produkto, skambinkite mums vaizdo skambučiu WhatsApp arba Viber programėlėmis. Mes galėsime Jums pademonstruoti šio produkto funkcionalumą ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
+370 645 37244
 

whats app svediski.ltviber svediski.lt

Mūsų salone ir elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti kitų gamintojų produkciją, kurią galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį. Išsirinkite Jūsų biurui reikalingus kokybiškus biuro baldus iš šių garsių biuro baldų gamintojų: Kinnarps, Lammhults, RH, HAG, nobo, Linak, Sitland, SAVO, LANAB | Officeline, ISKU, drabert, Horreds, Martin Stoll, Senab, Skandiform, Martela, edsbyn, Materia, Mitab, Quartet, EFG, SA Mobler

 

svediski.lt biuro baldai salonas parduotuve facebook svediski pinterest biuro baldai parduotuve youtube svediski biuro baldai svediski.lt biuro baldu parduotuve lietuvoje siauliuose