Swedstyle Konferencinis Elektra Reguliuojamas Stalas Su Medžio Masyvo Stalviršiu 240x80cm, Švedija

 280.00 Kaina be PVM

Swedstyle Konferencinis Elektra Reguliuojamas Stalas Su Medžio Masyvo Stalviršiu 240x80cm, Švedija

Liko 1

Įsiminti prekę
Įsiminti prekę

Aprašymas

Visa Baldų Kolekcija
Aukštis:71-120 cm
Plotis:80 cm
Ilgis:240 cm
Baldas Surinktas:Taip
Stalviršio storis:2,2 cm
Spalva:Pilka|medžio masyvo stalviršis
Medžiaga:Metalas|medis
Pristatymo Terminas:3-7 d.d.
Kilmės Šalis:Švedija
Pastaba:Naudotas
Kita/Gamintojo Informacija:Swedstyle konferencinis elektra reguliuojamas stalas su medžio masyvo stalviršiu 240x80cm. Swedstyle kuria biuro baldus naudodamiesi išmaniaisiais sprendimais, plėtoja rytojaus darbo vietas. Matote, kai novatoriška technologija derinama su švediška gamyba ir kokybe, rezultatas yra kažkas visiškai išskirtinio. Šis Swedstyle konferencinis reguliuojamo aukščio stalas su Linak valdymo sistema taip pat pasižymi puikiomis savybėmis. Konferencinis stalas yra valdomas vienu varikliu, įdiegtos keturios išsaugomos aukščio atminties padėtys, taip pat galima valdyti du stalus vienu pultu. Keliamoji konferencinio Swedstyle stalo galia yra net 125 kg. Stalo stalviršis yra 240x80cm pagamintas iš medžio masyvo, stalviršio storis NET 2,2 cm. Stalviršio gale yra 1 išima laidams su dangteliu.

Priedai kuriuos galite papildomai įsigyti: PC laikiklis +15 Eur*, kabelio laikymo lovelis +15 Eur*, stalčių dėžutė montuojama po stalviršiu +20 Eur*. Biuro kėdė parduodama atskirai. *Priedų montavimo kaina +10 Eur.

Turite Klausimų??? Nedvejokite Susisiekite Su Mumis!!!

 

Švediški.lt tai didžiausia mūsų fizinė biuro baldų parduotuvė atidaryta Lietuvoje. Sandėlys-parduotuvė yra įsikūrę Šarūno g. 20, Šiauliuose. Čia rasite visko ko reikia profesonaliam, ergonomiškam ir kartu prabangiam biurui: kėdes, fotelius bei sofas, stacionarius bei kilnojamo aukščio stalus, spintas, spinteles, seifus ir daug kitų reikalingų baldų Jūsų biurui.

Kodėl mes pardavinėjame tik skandinaviškus baldus?

Skandinavijos biuro baldų gamintojai turi didelę patirtį biuro baldų gamyboje. Visas jų dėmesys sutelktas į ergonomišką produktą.

Ką tai reiškia?

Visi mūsų biuro baldų gamintojai visą dėmesį skiria darbuotojo darbo našumui gerinti bei sveikatai.

Kas dirba ilgas darbo valandas po labai trumpo laiko pradeda skųstis nugaros skausmais ar kitais fiziniais sutrikimais. Tad gamintojas siekia, kad jo sukurti baldai leistu darbuotojui dirbti patogiai ir našiai.

Visi Produktai

 

Švediški.lt – PIRKITE BE RIZIKOS
    • Jūsų elektroninius apmokėjimas už prekes per e-bankininkystę atlieka mūsų elektroninių mokėjimų partneris PaySera
    • Jūsų Biuro Baldus pristatome per kurjerį – taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų biurą ar namus
    • Visuomet skambiname Jums dieną prieš pristatymą ir suderiname pristatymo laiką
    • Mes turime savo didžiausią 3000 m2 biuro baldų sandėlį Lietuvoje, kuris įsikūręs Šarūno g. 20, Šiauliuose, LT-76161
    • Dirbame nuo 2017 ir esame aptarnavę šimtus laimingų verslo klientų
Jei turite klausimų dėl šio produkto, skambinkite mums vaizdo skambučiu WhatsApp arba Viber programėlėmis. Mes galėsime Jums pademonstruoti šio produkto funkcionalumą ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
+370 645 37244
 

whats app svediski.ltviber svediski.lt

Mūsų salone ir elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti kitų gamintojų produkciją, kurią galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį. Išsirinkite Jūsų biurui reikalingus kokybiškus biuro baldus iš šių garsių biuro baldų gamintojų: Kinnarps, Lammhults, RH, HAG, nobo, Linak, Sitland, SAVO, LANAB | Officeline, ISKU, drabert, Horreds, Martin Stoll, Senab, Skandiform, Martela, edsbyn, Materia, Mitab, Quartet, EFG, SA Mobler

 

svediski.lt biuro baldai salonas parduotuve facebooksvediski pinterest biuro baldai parduotuveyoutube svediski biuro baldaisvediski.lt biuro baldu parduotuve lietuvoje siauliuose

Jums taip pat gali patikti…