Privatumo politika

svediski.lt

Mūsų internetinės svetainės adresas: https://www.svediski.lt

Kokius duomenis mes renkami ir kokiomis paskatomis?

Komentarai

Kai lankytojas palieka komentarą svediski.lt įrašuose, mes renkame vartotojo IP adresą, norint sumažinti šiukšlinių (SPAM) komentarų rašime.

Kontaktinės formos

Slapukai (Cookies)

Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. pašto adresą ir svetainės slapukus. Tai yra jūsų patogumui, kad nereikėtų dar kartą užpildyti savo informacijos, kai paliekate kitą komentarą. Šie slapukai tęsis vienerius metus (365 dienas).

Jei turite paskyrą ir prisijungiate prie šios svetainės, nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis uždaromas, kai uždarote naršyklę.

Kai prisijungsite, taip pat nustatysime keletą slapukų, kad išsaugotume prisijungimo informaciją ir jūsų ekrano pasirinkimus. Prisijungimo slapukai trunka dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukus – vienerius metus. Jei pasirinksite „Prisiminti mane“, prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite nuo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Jei redaguosite ar paskelbsite straipsnį, papildomas slapukas bus išsaugotas jūsų naršyklėje. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir tiesiog nurodomas tik redaguoto straipsnio pašto ID. Jis baigiasi po 1 dienos.

Kiek laiko išsaugome jūsų duomenis

Jei paliksite komentarą, komentaras ir jo meta duomenys išsaugomi neribotą laiką. Taip mes galime automatiškai atpažinti ir patvirtinti bet kokius tolesnius komentarus, o ne laikyti juos moderavimo eilėje. Vartotojai, kurie registruojasi mūsų svetainėje (jei yra), taip pat saugome savo teikiamą asmeninę informaciją savo vartotojo profilyje. Visi vartotojai bet kuriuo metu gali matyti, redaguoti ar ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus tuos atvejus, kai jie negali pakeisti naudotojo vardo). Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šią informaciją.

Kokias teises turite savo duomenims

Jei turite paskyrą šioje svetainėje arba palikote komentarus, galite paprašyti gauti eksportuotus asmens duomenis, kuriuos mes laikome apie jus, įskaitant visus mums pateiktus duomenis. Taip pat galite paprašyti ištrinti visus asmeninius duomenis, kuriuos mes laikome apie jus. Tai neapima jokių duomenų, kuriuos privalome laikyti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Duomenų tikrinimas

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami prieš-šiukšline programine įranga.

Registracija

Registracijos metu mes reikalaujame užpildyti visus laukelius. Visa informacija pateikta registracijos metu laikoma tik svediski.lt aplinkoje ir nėra dalinama su jokiomis trečiomis šalimis.

Mokėjimai

Mokėjimo metu, vartotojo turinčio paskyrą yra reikalaujama prisijungti prie jos ir užbaigti pirkimą. Kortelės duomenys ar kita pažeidžiama monetarinė informacija nėra laikoma mūsų svetainėje. Mokėjimai yra nukreipiami į Paysera arba Paypal, priklauso kuris mokėjimo būdas jums yra patogesnis. Apie mokėjimo duomenų informacijos saugumą prašome skaityti PayPal ir Payseros D.U.K. (FAQ) puslapiuose.

Jei vartotojas neturi registruotos paskyros svediski.lt svetainėje, pildant produkto pirkimo užsakymo formą yra sukuriama vartotojo paskyra, kurią jis gali naudotis kitais pirkimų kartais. Visi duomenys yra laikomi saugiai svediski.lt aplinkoje kaip minėta prieš tai esančiame paragrafe – Registracija.

Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų prašome susisiekti elektroniniu paštu: info@svediski.lt arba telefonu +370-613-24636

× Reikia patarimo?