Nauja Pramoninė Aukšta Juoda Darbo Kėdė Su Atrama Kojoms

 195.00 Kaina be PVM

Nauja pramoninė aukšta juoda darbo dėdė su atrama kojoms

Liko 4

Įsiminti prekę
Įsiminti prekę
Produkto kodas: K356 Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

Visa Baldų Kolekcija
Aukštis: 96-129 cm
Sėdimos dalies plotis: 46 cm
Sėdynės gylis: 45 cm
Sėdynės aukštis: 57-83 cm
Kėdės žvaigždės plotis : 65 cm
Spalva: Juoda
Medžiaga: Polipropilenas | patvarus nailonas
Pristatymo Terminas: 3-7 d. d.
Kilmės Šalis: EU
Pastaba: Nauja, su 2 metų garantija
Kita/Gamintojo Informacija: Nauja pramoninė aukšta juoda darbo kėdė su atrama kojoms. Pramoninėje kėdėje yra PROXY mechanizmas su 2 tvirtomis svirtimis. Iš jų viena sklandžiai reguliuoja sėdynės aukštį
antroji užblokuoja pasirinktą atlošo pasvirimo kampą arba suaktyvina atlošo judėjimą po vartotojo judesio. Atlošas: Atlošo pakreipimo kampas yra reguliuojamas, o tai reiškia, kad jis seka vartotojo judėjimą kėdėje, garantuodamas tinkamą atramą per visą jos ilgį. Pramoninėje kėdėje galite užfiksuoti pasirinktą atlošo pasukimo padėtį. Aukščio reguliavimo nustatymas aukštyn ir žemyn leidžia reguliuoti atlošo aukštį, neatsistojus nuo kėdės. Bazė: Kėdė turi praktišką reguliuojamo aukščio kojų atramą. Joje yra pneumatinė pavara, leidžianti lengvai reguliuoti aukštį pagal vartotojo poreikius. Patvari nailoninė penkių žvaigždučių mobili bazė yra juodos spalvos. Kėdė turi pėdas. Už papildomą mokestį jas galima pakeisti minkštais ratukais kietiems paviršiams (parketui, plokštėms).Sėdynė: Formuota polipropileno sėdynė yra neslidi ir yra tinkamos formos, užtikrinanti patogų naudojimą darbo vietoje. Taip pat lengva ją prižiūrėti, lengvai nuvaloma. Pramoninė kėdė turi sertifikatus atsparumui, trinčiai ir svoriui. Pagaminta Europos Sąjungoje.Turite Klausimų??? Nedvejokite Susisiekite Su Mumis!!!

 

Švediški.lt tai didžiausia mūsų fizinė biuro baldų parduotuvė atidaryta Lietuvoje. Sandėlis-parduotuvė yra įsikūrę Šarūno g. 20, Šiauliuose. Čia rasite visko ko reikia profesionaliam, ergonomiškam ir kartu prabangiam biurui: kėdes, fotelius bei sofas, stacionarius bei kilnojamo aukščio stalus, spintas, spinteles, seifus ir daug kitų reikalingų baldų Jūsų biurui.

Kodėl mes pardavinėjame tik skandinaviškus baldus?

Skandinavijos biuro baldų gamintojai turi didelę patirtį biuro baldų gamyboje. Visas jų dėmesys sutelktas į ergonomišką produktą.

Ką tai reiškia?

Visi mūsų biuro baldų gamintojai visą dėmesį skiria darbuotojo darbo našumui gerinti bei sveikatai.

Kas dirba ilgas darbo valandas po labai trumpo laiko pradeda skųstis nugaros skausmais ar kitais fiziniais sutrikimais. Tad gamintojas siekia, kad jo sukurti baldai leistu darbuotojui dirbti patogiai ir našiai.

Visi Produktai

 

Švediški.lt – PIRKITE BE RIZIKOS
    • Jūsų elektroninius apmokėjimas už prekes per e-bankininkystę atlieka mūsų elektroninių mokėjimų partneris PaySera
    • Jūsų Biuro Baldus pristatome tik savo transportu – taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų biurą ar namus
    • Visuomet skambiname Jums dieną prieš pristatymą ir suderiname pristatymo laiką
    • Mes turime savo didžiausią 3000 m2 biuro baldų sandėlį Lietuvoje, kuris įsikūręs Šarūno g. 20, Šiauliuose, LT-76161
    • Dirbame nuo 2017 ir esame aptarnavę šimtus laimingų verslo klientų
Jei turite klausimų dėl šio produkto, skambinkite mums vaizdo skambučiu WhatsApp arba Viber programėlėmis. Mes galėsime Jums pademonstruoti šio produkto funkcionalumą ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
+370 645 37244
 

whats app svediski.ltviber svediski.lt

Mūsų salone ir elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti kitų gamintojų produkciją, kurią galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį. Išsirinkite Jūsų biurui reikalingus kokybiškus biuro baldus iš šių garsių biuro baldų gamintojų: Kinnarps, Lammhults, RH, HAG, nobo, Linak, Sitland, SAVO, LANAB | Officeline, ISKU, drabert, Horreds, Martin Stoll, Senab, Skandiform, Martela, edsbyn, Materia, Mitab, Quartet, EFG, SA Mobler

 

svediski.lt biuro baldai salonas parduotuve facebook svediski pinterest biuro baldai parduotuve youtube svediski biuro baldai svediski.lt biuro baldu parduotuve lietuvoje siauliuose