Bene Parcs Wing Juoda Trivietė Sofa, Švedija

 1,200.00 Kaina be PVM

Bene Parcs Wing Trivietė Sofa Su Nauju Juodu Audiniu, Švedija

Liko 5

Įsiminti prekę
Įsiminti prekę
Produkto kodas: MB66 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Visa Baldų Kolekcija
Aukštis| sėdynės aukštis: 127 cm| 45 cm
Ilgis: 166 cm
Gylis| sėdynės gylis: 75 cm|  46 cm
Baldas Surinktas: Taip
Atlošo aukštis| iki porankių: 71 cm
Spalva: Juoda
Medžiaga: Audinys
Pristatymo Terminas: 3-7 d.d.
Kilmės Šalis: Švedija
Pastaba: Traukta Nauju Audiniu
Kita/Gamintojo Informacija: Bene PARCS Wing juoda trivietė sofa su nauju audiniu. PARCS yra novatoriška baldų serija, sukurta bendradarbiaujant Bene ir Pearson Lloyd, skirta pakeisti darbo vietos dizainą. Bene PARCS Wing sofos forma paremta apgaubtos nugaros atramos principu. Aukštos nugaros/galvos atramos sukuria vizualinį ir akustinį skydą taip palengvina privatumą dirbant biure. Patogios minkštos sėdynės ir atlošai leidžia ramiai dirbti ir bendrauti.

Aukštos kokybės nauju juoda audiniu aptraukta Bene PARCS Wing sofa yra 3-vietė. Ši biuro sofa gali būti laisvai pastatoma arba kelios pastatytos aplink stalą, skirta susitikimams ar komandiniam darbui. 

Turite Klausimų??? Nedvejokite Susisiekite Su Mumis!!!

Švediški.lt tai didžiausia mūsų fizinė biuro baldų parduotuvė atidaryta Lietuvoje. Sandėlys-parduotuvė yra įsikūrę Šarūno g. 20, Šiauliuose. Čia rasite visko ko reikia profesonaliam, ergonomiškam ir kartu prabangiam biurui: kėdes, fotelius bei sofas, stacionarius bei kilnojamo aukščio stalus, spintas, spinteles, seifus ir daug kitų reikalingų baldų Jūsų biurui.

Kodėl mes pardavinėjame tik skandinaviškus baldus?

Skandinavijos biuro baldų gamintojai turi didelę patirtį biuro baldų gamyboje. Visas jų dėmesys sutelktas į ergonomišką produktą.

Ką tai reiškia?

Visi mūsų biuro baldų gamintojai visą dėmesį skiria darbuotojo darbo našumui gerinti bei sveikatai.

Kas dirba ilgas darbo valandas po labai trumpo laiko pradeda skųstis nugaros skausmais ar kitais fiziniais sutrikimais. Tad gamintojas siekia, kad jo sukurti baldai leistu darbuotojui dirbti patogiai ir našiai.

Visi Produktai

 

Švediški.lt – PIRKITE BE RIZIKOS
    • Jūsų elektroninius apmokėjimas už prekes per e-bankininkystę atlieka mūsų elektroninių mokėjimų partneris PaySera
    • Jūsų Biuro Baldus pristatome per kurjerius – taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų biurą ar namus
    • Visuomet skambiname Jums dieną prieš pristatymą ir suderiname pristatymo laiką
    • Mes turime savo didžiausią 3000 m2 biuro baldų sandėlį Lietuvoje, kuris įsikūręs Šarūno g. 20, Šiauliuose, LT-76161
    • Dirbame nuo 2017 ir esame aptarnavę šimtus laimingų verslo klientų
Jei turite klausimų dėl šio produkto, skambinkite mums vaizdo skambučiu WhatsApp arba Viber programėlėmis. Mes galėsime Jums pademonstruoti šio produkto funkcionalumą ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
+370 645 37244
 

whats app svediski.ltviber svediski.lt

Mūsų salone ir elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti kitų gamintojų produkciją, kurią galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį. Išsirinkite Jūsų biurui reikalingus kokybiškus biuro baldus iš šių garsių biuro baldų gamintojų: Kinnarps, Lammhults, RH, HAG, nobo, Linak, Sitland, SAVO, LANAB | Officeline, ISKU, drabert, Horreds, Martin Stoll, Senab, Skandiform, Martela, edsbyn, Materia, Mitab, Quartet, EFG, SA Mobler

 

svediski.lt biuro baldai salonas parduotuve facebook svediski pinterest biuro baldai parduotuve youtube svediski biuro baldai svediski.lt biuro baldu parduotuve lietuvoje siauliuose