AHREND 500 Dvigubas Elektra Reguliuojamas Stalas Su 180x80cm Stalviršiais, Švedija

 600.00 Kaina be PVM

AHREND 500 Dvigubas Elektra Reguliuojamas Stalas Su Trespa 180x80cm Stalviršiais, Kabelių Valdymo Ir Maitinimo Lizdų Sistema Bei Akustine Sienele

Liko 42

Įsiminti prekę
Įsiminti prekę
Produkto kodas: 01801 Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

Visa Baldų Kolekcija
Aukštis: Nuo 62 iki 90 cm (sėdimas)
Stalviršio plotis: 80 cm
Stalviršio Ilgis: 180 cm
Baldas Surinktas: Transportuojamas išrinktas
Abiejų stalų užimamas plotas:
Spalva: Rėmas pilkas | stalviršis pagamintas iš Trespa tai yra aukšto slėgio laminato (HPL) medžiagos, kuri yra atspari drėgmei ir šalčiui.
Medžiaga: Metalas | baltas su juodu kantu
Pristatymo Terminas: 3-7 d.d.
Kilmės Šalis: Švedija
Pastaba: Naudotas
Kita/Gamintojo Informacija: AHREND 500 dvigubas elektra reguliuojamas stalas su Trespa 180x80cm stalviršiu, kuris turi kabelių valdymo ir maitinimo lizdų sistemą. AHREND 500 stalo aukščio reguliavimo valdiklis yra įmontuotas į stalviršius. Stalo aukštį lengva reguliuoti, nes valdiklis skaitmeniniame ekrane tiksliai nurodo pakėlimo aukštį, tad prie šio stalo dirbsite ergonomiškai. Tarp stalų yra primontuota akustinė sienelė.

 

Turite Klausimų??? Nedvejokite Susisiekite Su Mumis!!!

Švediški.lt tai didžiausia mūsų fizinė biuro baldų parduotuvė atidaryta Lietuvoje. Sandėlys-parduotuvė yra įsikūrę Šarūno g. 20, Šiauliuose. Čia rasite visko ko reikia profesonaliam, ergonomiškam ir kartu prabangiam biurui: kėdes, fotelius bei sofas, stacionarius bei kilnojamo aukščio stalus, spintas, spinteles, seifus ir daug kitų reikalingų baldų Jūsų biurui.

Kodėl mes pardavinėjame tik skandinaviškus baldus?

Skandinavijos biuro baldų gamintojai turi didelę patirtį biuro baldų gamyboje. Visas jų dėmesys sutelktas į ergonomišką produktą.

Ką tai reiškia?

Visi mūsų biuro baldų gamintojai visą dėmesį skiria darbuotojo darbo našumui gerinti bei sveikatai.

Kas dirba ilgas darbo valandas po labai trumpo laiko pradeda skųstis nugaros skausmais ar kitais fiziniais sutrikimais. Tad gamintojas siekia, kad jo sukurti baldai leistu darbuotojui dirbti patogiai ir našiai.

Visi Produktai

 

Švediški.lt – PIRKITE BE RIZIKOS
    • Jūsų elektroninius apmokėjimas už prekes per e-bankininkystę atlieka mūsų elektroninių mokėjimų partneris PaySera
    • Jūsų Biuro Baldus pristatome per kurjerius – taip užtikriname, kad baldai saugiai pasieks Jūsų biurą ar namus
    • Visuomet skambiname Jums dieną prieš pristatymą ir suderiname pristatymo laiką
    • Mes turime savo didžiausią 3000 m2 biuro baldų sandėlį Lietuvoje, kuris įsikūręs Šarūno g. 20, Šiauliuose, LT-76161
    • Dirbame nuo 2017 ir esame aptarnavę šimtus laimingų verslo klientų
Jei turite klausimų dėl šio produkto, skambinkite mums vaizdo skambučiu WhatsApp arba Viber programėlėmis. Mes galėsime Jums pademonstruoti šio produkto funkcionalumą ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
+370 645 37244
 

whats app svediski.ltviber svediski.lt

Mūsų salone ir elektroninėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti kitų gamintojų produkciją, kurią galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį. Išsirinkite Jūsų biurui reikalingus kokybiškus biuro baldus iš šių garsių biuro baldų gamintojų: Kinnarps, Lammhults, RH, HAG, nobo, Linak, Sitland, SAVO, LANAB | Officeline, ISKU, drabert, Horreds, Martin Stoll, Senab, Skandiform, Martela, edsbyn, Materia, Mitab, Quartet, EFG, SA Mobler

 

svediski.lt biuro baldai salonas parduotuve facebook svediski pinterest biuro baldai parduotuve youtube svediski biuro baldai svediski.lt biuro baldu parduotuve lietuvoje siauliuose